Aktualności

Leather (A05-G)

Leather (A05-G)
  • nowość

Zapach samochodowy - "Nowa skóra"

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 18,44 zł 18.44
Cena netto: 14,99 zł
ilość szt.
Ocena: 3.69538
Producent: PREMO
Kod produktu: A05-G

Opis

Pojemność opakowania: 250 ml

Doskonały odświeżający środek do wnętrza samochodu o zapachu naturalnej skóry. Zawiera w sobie cząsteczki, które nie maskują lecz likwidują nieprzyjemne zapachy. Czyni to szybko i skutecznie, w zamian pozostawiając miły i przyjemny zapach.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W celu osiągnięcia najlepszych efektów użyj butelki z rozpylaczem. Rozpyl produkt pod siedzeniami. Nie stosuj bezpośrednio na tapicerkę i dywaniki.

Zapach skóry jest jednym z najprzyjemniejszych aromatów. Z tego też powodu często jest sztucznie dodawany w sklepach obuwniczych. Z podobnych względów używa się go w samochodach. Zapach samochodowy nowa skóra firmy Premo pozwala na uzyskanie cudownego zapachu nowej skóry wewnątrz samochodu.

Dla kogo przeznaczony jest zapach samochodowy nowa skóra

Zapach samochodowy nowa skóra firmy Premo znajduje niezwykle wiele zastosowań. Najczęściej wykorzystywany jest on przez właścicieli salonów i komisów samochodowych. Pozwala on na uzyskanie atrakcyjnego zapachu wewnątrz pojazdu. Dodatkowo zapach skóry kojarzy się z luksusem, elegancją i ekskluzywnością. Samochód, który pachnie w ten sposób znacznie łatwiej sprzedać nawet bardzo wymagającemu klientowi. Z zapachu samochodowego nowa skóra firmy Premo niezwykle często korzystają też kierowcy zawodowi, taksówkarze, kurierzy czy kierowcy ciężarówek. Tego typu zapach jest niezwykle przyjemny i sprawia, że wnętrze samochodu kojarzy się bardzo pozytywnie.

Z tego rodzaju kosmetyków samochodowych bardzo często korzystają też osoby zajmujące się szeroko pojętym autodetailngiem. Dzięki zastosowaniu zapachu samochodowego nowa skóra są oni w stanie podkreślić to jak dokładnie zostało wypielęgnowane wnętrze.

Zapach samochodowy nowa skóra jest popularny także wśród osób prywatnych, które korzystają z niego w celu utrzymania tego zapachu wewnątrz swojego samochodu. Najczęściej z zapachu samochodowego nowa skóra firmy Premo korzysta się wewnątrz pojazdów wyposażonych w skórzaną tapicerkę. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie by wykorzystywać go wewnątrz aut o tapicerce welurowej. Jednakże należy wtedy pamiętać o pewnego rodzaju dysonansie. Jeśli wewnątrz samochodu unosił będzie się zapach skóry, podczas gdy tapicerka wykonana jest z innego wrażenie może być nieco dezorientujące.

Właściwości zapachu samochodowego nowa skóra firmy Premo

Zapach samochodowy nowa skóra firmy Premo różni się od klasycznych odświeżaczy. Przede wszystkim nie maskuje on nieprzyjemnych zapachów a je usuwa. Dzięki temu jest niezwykle popularny wśród palaczy, którzy przy jego pomocy usuwają z wnętrza pojazdów zapach dymu papierosowego. Dodatkowo zapach samochodowy nowa skóra niezwykle długo utrzymuje się we wnętrzu auta, co sprawia, że niewielka nawet butelka tego rodzaju kosmetyku samochodowego jest niezwykle wydajna.

Sposób korzystania z zapachu samochodowego nowa skóra Premo

Zapach samochodowy nowa skóra jest niezwykle prostu w użyciu. Środek ten jest od razu gotowy do użycia. Nie wymaga on rozcieńczenia z wodą, bądź żadnym innym rozpuszczalnikiem. Dodatkowym atutem jest fakt, że rozpylanie tego kosmetyku samochodowego nie wymaga zachowywania środków ostrożności. Okulary ochronne czy rękawice nie będą potrzebne.

Do aplikacji tego rodzaju środka najlepiej jest wykorzystać butelkę z rozpylaczem. W celu uzyskania optymalnego zapachu należy rozpylić środek pod siedzeniami i na dywaniki. Należy unikać rozpylania bezpośrednio na tapicerkę gdyż zapach który uzyskamy w ten sposób może być niezwykle trudny do usunięcia i zbyt agresywny. Dodatkowo jeśli wykorzystujemy zapach samochodowy nowa skóra do usuwania nieprzyjemnych zapachów należy wcześniej dokładnie wyprać tapicerkę i dywaniki. Pozwoli to na uzyskanie najlepszych efektów oraz na trwałe pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z wnętrza samochodu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl