Aktualności

Speed Wax (P78-G)

Speed Wax (P78-G)
  • nowość

Wosk w sprayu do samochodu - nabłyszczająco-woskujący

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 40,98 zł 40.98
Cena netto: 33,32 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Wosk w sprayu Speed Wax przeznaczony do nabłyszczania i chronienia lakieru

Speed Wax jest innowacyjnym woskiem w sprayu przeznaczonym do nabłyszczania lakieru i nadawania mu ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Szybko wysycha i nie wymaga intensywnego wcierania. Nabłyszcza i zabezpiecza lakier samochodowy. Jest idealnym środkiem łączącym w sobie zalety nabłyszczacza i wosku samochodowego. Oprócz myjni, środek Speed Wax nadaje się do usuwania lekkich zabrudzeń, pyłu oraz smug z samochodów w komisach, salonach, na pokazach i wystawach. Speed Wax jest szybkim woskiem samochodowym z linii kosmetyków samochodowych PREMO, posiadającym przyjemny bananowy zapach. Speed Wax polecany jest do użytku w myjniach parowych i w myjniach ręcznych.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W celu osiągnięcia najlepszych efektów użyj butelki z rozpylaczem. Rozpyl produkt na powierzchnię i wytrzyj ją natychmiast używając ścierki z mikrofibry lub rozpyl produkt na ścierkę z mikrofibry i wetrzyj go w powierzchnię, a następnie odwróć ściereczkę na drugą stronę i poleruj do momentu uzyskania wysokiego połysku.

Uwaga: Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Utrzymanie lakieru samochodu w dobrym stanie jest czymś czego pragnie każdy właściciel samochodu. Jednak nie każdy ma czas na wykonywanie tradycyjnego woskowania, dla takich kierowców przeznaczony jest wosk w sprayu Speed Wax.

Przeznaczenie wosku w sprayu do samochodu Speed Wax

Wosk w sprayu Speed Wax przeznaczony jest zarówno do użytku w myjniach parowych, myjniach ręcznych, jak również dla klientów indywidualnych, komisów i salonów samochodowych oraz podczas wszelkiego rodzaju pokazów i wystaw.

Wosk w sprayu Speed Wax charakteryzuje się szybkością działania i łatwością aplikacji. Dzięki nowatorskiej formule działa on niezwykle skutecznie. Speed Wax pozwala na usunięcie lekkich zabrudzeń takich jak pył czy kurz oraz usuwa on smugi z lakieru. Dzięki temu jest to niezwykle popularny preparat, nie tylko wśród handlarzy samochodami, ale także wśród kierowców zawodowych, między innymi wśród właścicieli taksówek. Wosk w sprayu do aut Speed Wax nie tylko nabłyszcza karoserie samochodów, lecz również tworzy warstwę ochronną na lakierze, która chroni go przed wpływem czynników zewnętrznych oraz przed zarysowaniem. Dodatkowo Speed Wax posiada przyjemny bananowy zapach.

Korzystanie z wosku w sprayu Speed Wax

Aplikacja wosku w sprayu do samochodów Speed Wax jest niezwykle prosta. Preparat ten nie wymaga rozcieńczania z wodą i specjalnych środków ochronnych. Podczas korzystania z tego kosmetyku samochodowego nie musimy zakładać okularów ochronnych, rękawiczek ani masek. Przed użyciem wosku w sprayu do auta Speed Wax powinniśmy pamiętać o przygotowaniu rozpylacza i ścierki z mikrofibry.

Środek ten możemy rozpylić bezpośrednio na powierzchnię lakieru, której chcemy nadać połysk, następnie wycieramy środek przy pomocy ścierki z mikrofibry i polerujemy aż do uzyskania wysokiego połysku. Alternatywnie, możemy rozpylić wosk w sprayu bezpośrednio na szmatkę i wetrzeć go w powierzchnię samochodu i wypolerować.

Proces ten należy powtarzać, aż do momentu pokrycia całej przestrzeni samochodu. Powinniśmy pamiętać, że wosk w sprayu Speed Wax powinien być używany jedynie na wystudzonym samochodzie, w zaciemnionym miejscu. Dzięki temu preparat nie wyschnie na powierzchni pojazdu tworząc smugi i plamy.

Zalety wosku w sprayu do auta Speed Wax

Wosk w sprayu ma wiele zalet, które sprawiają, że jest on chętnie używany nie tylko przez właścicieli myjni, ale także przez osoby prywatne. Do zalet tych należą między innymi:

  • Łatwość aplikacji – środek ten może być używany nawet przez osoby posiadające wyłącznie ściereczkę z mikrofibry i rozpylacz.
  • Wysoka skuteczność – powłoka ochronna, która wytwarzana jest przez wosk w sprayu Speed Wax jest niemal tak samo skuteczna jak ta uzyskana przy pomocy tradycyjnego woskowania.
  • Uniwersalnośćwosk w sprayu do samochodu Speed Wax może być używany zarówno w myjniach ręcznych, myjniach parowych jak również przez klientów indywidualnych. Nadaje się do użycia na każdym rodzaju lakieru samochodowego.

Wszystko to sprawia, że wosk w sprayu Speed Wax jest niezwykle popularnym produktem do auto detailingu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl