Aktualności

Neutral Wash

Szampon samochodowy o neutralnym PH 

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: do 48 godzin
Cena: 34,43 zł 34.43
Cena netto: 27,99 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Wysoce skoncentrowany szampon o neutralnym pH i zapachu owoców.

Tworzy gesta i stabilna aktywna piane doskonale zmiękczając brud. Dzięki wysokiej zawartości składników powierzchniowo czynnych
doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia i zapewnia optymalny poślizg gąbek i rękawic do mycia. Bezpieczny
dla powłok i wosków.

Proporcje: od 1:100 do 1:200

Szampon samochodowy o neutralnym PH

Szampony samochodowe są najpopularniejszym środkiem służącym do czyszczenia zabrudzeń znajdujących się na lakierze naszego samochodu. Na rynku znaleźć można wiele różnych szamponów samochodowych. Zdecydowanie najbardziej skutecznymi środkami są te o neutralnym PH.

Do czego wykorzystywać szampon samochodowy o neutralnym PH Neutral Wash

Szampony samochodowe mają za zadanie usuwanie zanieczyszczeń najczęściej spotykanych na samochodach: piasek, żwir, błoto, kurz. Szampony samochodowe o neutralnym PH są bardzo bezpieczne zarówno dla lakieru jak kół czy felg. Warto pamiętać, że mimo swojej skuteczności szampon służy głównie do czyszczenia powierzchownych zabrudzeń. Jeśli nasz samochód nie był czyszczony przez długi czas to nawet najlepszy szampon nie da nam dobrych efektów.

Szampon samochodowy z neutralnym PH jest idealny do umycia samochodu przed zastosowaniem innych środków czyszczących i pielęgnujących. Idealnie przygotuje on karoserię do nałożenia wosku, powłoki ceramicznej, czy innego dowolnego kosmetyku samochodowego, który wymaga nałożenia na odtłuszczoną i czystą powierzchnię.

Przygotowanie samochodu do mycia przy pomocy szamponu o neutralnym PH Neutral Wash

Mimo swojej wysokiej skuteczności szampon samochodowy z neutralnym PH Neutral Wash wymaga wcześniejszego przygotowania samochodu do mycia. Samochód powinien zostać odpowiednio wcześniej dokładnie opłukany. Zwłaszcza jeśli dopiero co wróciliśmy z trasy, lub na naszym samochodzie są większe niż zwykle ilości błota i piasku. Pozwoli nam to na znacznie szybsze i sprawniejsze umycie samochodu przy pomocy szamponu o neutralnym PH Neutral Wash.

Po opłukaniu samochodu możemy przygotować się do mycia naszego pojazdu. Powinniśmy przygotować wiaderka, jedno wypełnione wodą z szamponem, drugie z samą wodą i separatorem brudu umieszczonym na dnie, drugie wiadro służyć nam będzie do płukania gąbek i rękawic używanych do czyszczenia. Dzięki temu unikniemy porysowania lakieru naszego samochodu drobinkami piasku, które mogłyby osiąść na gąbce.

Mycie samochodu przy użyciu szamponu o neutralnym PH Neutral Wash

Szampon o neutralnym ph Neutral Wash należy rozcięczyć z wodą w proporcjach 1:100, lub 1:200. W takim stężeniu osiąga on najwyższą skuteczność. Mycia właściwego dokonujemy przy użyciu gąbki, lub rękawic do czyszczenia samochodu. Samochód powinniśmy zaczynać myć od dachu kierując się w dół, dzięki temu unikniemy powstawania zacieków. Po zakończonym myciu możemy jeszcze raz spłukać samochód.

Dlaczego warto wybrać szampon o neutralnym PH Neutral Wash

Szampon o neutralnym PH Neutral Wash jest produktem popularnym wśród właścicieli zakładów autodetailngowych, myjni samoobsługowych i myjni ręcznych. Jest on wybierany z uwagi na:

  • Wysokie stężenie – nawet po rozcieńczeniu szampon o neutralnym PH Neutral Wash jest bardzo skutecznym środkiem czyszczącym.
  • Bezpieczeństwo – dzięki neutralnemu PH szampon Neutral Wash może być bezpiecznie stosowany na każdym rodzaju lakieru.
  • Prostota i wydajność – Szampon ten jest niezwykle prosty w użyciu, wystarczy rozcieńczyć go z wodą. Jednocześnie nawet przy rozcieńczeniu w stosunku 1:200 nie traci on właściwości czyszczących.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl