Aktualności
Szkolenia

 SZKOLENIE Z AUTO DETAILINGU


Auto Detailing to nie tylko proces przywracania lub utrzymania idealnego stanu samochodu, to przede wszystkim pasja.
 

Oferujemy szkolenia z udziałem naszych doświadczonych szkoleniowców, profesjonalny sprzęt, kosmetyki samochodowe oraz niezbędne materiały szkoleniowe. Celem są przede wszystkim ćwiczenia praktyczne w warunkach warsztatowych. Ukończenie szkolenia potwierdzone jest certyfikatem wystawianym w ostatnim dniu szkolenia. 

 

ZAKRES SZKOLENIA:

Korzystając z najlepszych środków oraz narzędzi myjemy samochód zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Jest to wieloetapowy cykl zabiegów, rozpoczynający się od nałożenia piany aktywnej na samochód po mycie samochodu „na dwa wiadra” i osuszanie. Taki system pozwala na bardzo dokładne usunięcie zabrudzeń co jest bardzo istotne w procesie korekty lakieru.

 

Polega na oczyszczaniu powierzchni z głęboko osadzonych cząstek brudu. Dzięki użyciu specjalnych środków oraz glinki usuwamy ślady smoły, asfaltu, pozostałości z owadów, pyłu z klocków hamulcowych, zanieczyszczeń metalicznych.

 

Zmierzenie grubości powłoki lakierniczej pozwala sprawdzić czy elementy samochodu nie były wcześniej malowane.

 

Najbardziej czasochłonny etap. Podczas tego procesu częściowo lub całkowicie niwelujemy defekty powłoki lakierniczej. Renowację lakieru możemy wykonać ręcznie lub za pomocą maszyn polerskich. Korekta lakieru dzieli się na kilka etapów a dobór odpowiedniej metody pozwala nam uzyskać pożądany efekt.

 

Zabezpieczenie lakieru ma na celu konserwacje oraz zabezpieczenie powłoki lakierniczej przed zabrudzeniami i szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Powłoka ceramiczna tworzy powierzchnię hydrofobową, ułatwia spływanie wody oraz nadaje wysoki połysk. Ochrona lakieru na 24 miesiące.

 

Czyszczenie alufelg z zanieczyszczeń metalicznych, cząstek smoły, usuwanie nalotu z klocków hamulcowych oraz zabezpieczenie powierzchni przed działaniem soli drogowej, warunkami atmosferycznymi za pomocą wosku Carnauba.

 

Wieloetapowy proces mający na celu poprawę przejrzystości reflektorów tj. Usuniecie rys, wżerów, matowości, warstwy utlenionej plastiku co wpływa na jakość oświetlenia i efekt wizualny.

 

 

 

Szkolenie przeznaczone jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które chcą poszerzyć swoją ofertę oraz osób zaczynających przygodę z auto detailingiem w celu zdobycia wiedzy i umiejętności praktycznych. Zapraszamy również fascynatów chcących pogłębić wiedzę własną. Czas trwania szkolenia wynosi 2 dni. Nasz szkoleniowiec przekazuje praktyczną i teoretyczną wiedzę dotyczącą auto detalingu. Podczas trwania całego szkolenia gwarantujemy indywidualne podejście do klienta i nacisk na wiedzę praktyczną.

 

 

 

Termin szkolenia ustalamy indywidualnie. Chęć uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić minimum z tygodniowym wyprzedzeniem. Koszt szkolenia wynosi 2500 zł netto za osobę. Możliwość zakupienia profesjonalnej chemii w promocyjnej cenie po szkoleniu oraz sprzętu poleskiego po wcześniejszej rezerwacji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl