Aktualności
Myjnie parowe

Premo to pierwsza na rynku profesjonalna linia kosmetyków samochodowych stworzona w całości z myślą o myjniach parowych mająca na względzie zarówno jakość świadczonych usług jak i zyski właścicieli myjni.

chemia do myjni parowychchemia dla myjni parowych    Chemia do myjni parowej

Profesjonalna chemia i kosmetyki samochodowe PREMO

Chemia samochodowa marki Premo to pierwszy i naturalny wybór dla wszystkich właścicieli myjni parowych. Dzięki wysokiej jakości preparatów, dobrze dobranym opakowaniom i wysokiej wydajności, kosmetyki samochodowe marki Premo stały się liderem segmentu myjni parowych (zarówno mobilnych myjni parowych jak i stacjonarnych myjni parowych). Kosmetyki samochodowe marki Premo zostały również docenione przez właścicieli profesjonalnych myjni wodnych, którzy mają na uwadze wysoką jakość świadczonych usług.

Skuteczność chemii samochodowej w myjniach parowych

Ze względu na wysoką temperaturę pary myjnie parowe są z reguły dużo skuteczniejsze niż tradycyjne myjnie wodne. Gorąca para wypuszczana pod ciśnieniem z maszyn parowych bez trudu rozpuszcza tłuszcz i usuwa wszelkie, nawet najtrudniejsze, zabrudzenia, z którymi nie poradziłaby sobie tradycyjna myjnia bezdotykowa. Jednakże, podobnie jak tradycyjne myjnie wodne, zarówno mobilne jak i stacjonarne myjnie parowe do przeprowadzenia pełnego procesu czyszczenia samochodu wymagają odpowiednich środków chemicznych i kosmetyków samochodowych. Chemia samochodowa marki Premo znacznie zwiększa skuteczność i przyspiesza proces czyszczenia samochodu.

Zastosowania chemii PREMO w myjniach parowych

Dzięki szerokiej palecie produktów chemia samochodowa marki Premo w połączeniu z maszynami parowymi pozwala na świadczenie bardzo wielu usług związanych z czyszczeniem i pielęgnacją samochodów. Kosmetyki samochodowe Premo w pierwszej kolejności wspomagają proces rozpuszczania brudu osadzonego na elementach karoserii, szybach i kołach. Produkty marki Premo doskonale sprawdzają się również podczas czyszczenia wnętrz dopełniając proces czyszczenia parą. Po przeprowadzeniu procesu czyszczenia chemia samochodowa Premo doskonale sprawdzi się przy nabłyszczaniu i zabezpieczaniu elementów zewnętrznych i wewnętrznych samochodu takich jak opony, szyby, tapicerka czy elementy wnętrza samochodu.

Chemia do myjni parowych

Kosmetyki samochodowe PREMO w salonach autodetailingu

Kosmetyki samochodowe Premo to również doskonała propozycja dla myjni samochodowych świadczących usługi autodetailingu. Rynek myjni samochodowych znalazł się w takim punkcie, że aby przyciągnąć klienta wachlarz świadczonych usług powinien być jak najszerszy. W ten trend doskonale wpisują się myjnie parowe, które poszerzyły wachlarz świadczonych usług właśnie o usługi detailerskie. W ofercie chemii samochodowej Premo znajdą Państwo wszystkie produkty niezbędne do świadczenia usług autodetailingu, począwszy od past polerskich i akcesoriów z nimi związanych a skończywszy na specjalistycznych powłokach ceramicznych do zabezpieczania lakieru.

Parametry chemii samochodowej w Myjniach Parowych

Chemia i kosmetyki samochodowe przeznaczone do użytku w myjniach parowych muszą z jednej strony charakteryzować się wysoką jakością, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonej usługi, ale również dobrą wydajnością preparatów zapewniając tym samym właścicielowi myjni parowej odpowiednią stopę zysku. To właśnie te dwie cechy sprawiają, że chemia samochodowa Premo jest najchętniej wybieraną marką wśród właścicieli myjni samochodowych. Kosmetyki samochodowe Premo to również szeroki wybór opakowań, który pozwala dostosować się to indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl