Aktualności
Najlepszy sposób na pielęgnację wnętrza samochodu

Większość posiadaczy auta zadaje sobie pytanie, w jaki sposób zadbać o tapicerkę w swoim pojeździe tak, aby na długo pozostała świeża i czysta, a przebywanie w naszym samochodzie należało do przyjemności. Nie ma co ukrywać - czyste wnętrze, fotele oraz kokpit sprawiają, że poruszanie się autem będzie o wiele bardziej komfortowe.

Jak jednak wykonać pranie tapicerki u siebie w aucie tak, by było ono dla nas jak najbardziej satysfakcjonujące? Kompleksowe czyszczenie u profesjonalisty może kosztować nawet 300 złotych. Wykonując je samodzielnie możemy zatem sporo zaoszczędzić, jednak czy na pewno warto?

Profesjonalne produkty do czyszczenia gwarancją zadowolenia

Niezależnie od tego, z jakiego rodzaju materiału wykonana jest tapicerka w naszym samochodzie, z całą pewnością szybko się ubrudzi i zmieni swój odcień. Nawet podczas regularnego odkurzania foteli i kokpitu, brud może szybko wnikać we włókna i dodatkowo utrwalać się z pomocą wysokich temperatur. By skutecznie oczyścić zatem wnętrze swojego auta niezbędne jest pranie tapicerki. Do wykonania tej czynności potrzebne będą z specjalistyczne preparaty. Jeśli takich nie posiadamy, musimy się w nie koniecznie wyposażyć. W naszej ofercie posiadamy chemię do prania tapicerki marki Premo, które z pewnością sprawdzą się, jako najwyższej jakości preparaty piorące.

Do wyboru mamy kilka najbardziej uniwersalnych i powszechnych substancji czyszczących, które sprawdzą się do wielu różnych rodzajów powierzchni i pełnią kilka podstawowych funkcji, zapewniających idealną świeżość i czystość. W naszej ofercie można znaleźć środki zarówno do prania powierzchni skórzanych, jak i materiałowych. Są to doskonałe, lekko pieniące się produkty odznaczające się wysoką jakością oraz bardzo przyjemnym, naturalnym zapachem. W przypadku bardziej intensywnego czyszczenia poplamionej tapicerki warto skorzystać również z odplamiacza, który miejscowo wywabi plamy z tapicerki samochodowej. Tego rodzaju preparat sprawdzi się również w przypadku powierzchni, takich jak dywany, obicia tapicerskie oraz różnego rodzaju tkaniny. Unikalna kompozycja składników zmiękczających brud pozwala rozpuścić i łatwo usunąć plamy przy pomocy odkurzacza lub szmatki. Tego rodzaju środki doskonale sprawdzają się również wspomagająco, jako oczyszczacze na myjniach parowych i ręcznych.

Oprócz foteli i innych powierzchni miękkich warto zadbać również o kokpit. To on, jako pierwszy rzuca się w oczy i daje wgląd na stan jakości tapicerki w aucie. Mleczko w płynie do pielęgnacji kokpitu Premo doskonale zabezpiecza i przywraca oryginalny wygląd elementom plastikowym oraz gumowym wewnątrz samochodu. Dodatkowo, nasz Dressing do pielęgnacji wnętrz tworzy na tego rodzaju elementach powierzchnię antystatyczną, która zapobiega osadzaniu się brudu w późniejszym czasie.

Miejscowy odplamiacz tapicerki

Miejscowy odplamiacz tapicerki

Odkurzacz parowy – gwarancja idealnej czystości

Kiedy już bierzemy się za sprzątanie naszego pojazdu, chcemy zrobić to jak najlepiej, z najwyższą dbałością o szczegóły. Niestety czasem samodzielnie przy pomocy szmatki nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Wtedy na pewno warto skorzystać z odkurzaczy parowych. Dają nam one możliwość nie tylko na odpowiednie oczyszczenie powierzchni, ale również na dezynfekcję pod wpływem temperatury. Tego rodzaju zabieg zabija wszystkie bakterie, drobnoustroje i roztocza, które są przyczyną wielu niepożądanych chorób. Ponadto, wysoka temperatura pary pomaga rozpuścić i oczyścić nawet najtrudniejsze zabrudzenia, takie jak tłuszcze, smary oraz oleje czyniąc je o wiele prostszymi do usunięcia. Jednym z największych plusów tego rodzaju czyszczenia jest również to, że eliminuje ono odory i nieprzyjemne zapachy.

Samoobsługowe mycie tapicerki tego odkurzaczem parowym daje również inne korzyści – oszczędność czasu i pieniędzy, a także całkowitą swobodę w doborze odpowiedniej dla nas pory dnia. Umożliwia on kompleksowe wyczyszczenie wnętrza samochodu i wszystkich jego elementów.

Łączenie najlepszych środków w celu osiągnięcia sukcesu!

Najlepszą metodą, by efektownie i dokładnie oczyścić naszą tapicerkę jest oczywiście stosowanie kilku metod czyszczenia naraz, zyskując najbardziej pożądany efekt. Łącząc odkurzanie parowe ze stosowaniem kosmetyków samochodowych pierwszej linii Premo zapewni długotrwały i zamierzony cel. Pozwala to na przeprowadzenie pełnego procesu czyszczenia i konserwacji samochodu. Są to środki wyselekcjonowane tak, aby spełniać wymagania jakościowe najbardziej wybrednych klientów. Tworzone są, aby zapewnić maksymalizację efektu czystości, który można zyskać z ich pomocą w stosunku do ceny. Dzięki temu mamy pewność o rentowności całego przedsięwzięcia.

Autokosmetyki do czyszczenia wstępnego i środki samochodowe pozwalające na przeprowadzenie całego procesu sprzątania samochodu w profesjonalnych myjniach parowych i ręcznych to cała gama preparatów, z których każdy przeznaczony jest do innych, wyspecjalizowanych czynności. Doskonałe właściwości czyszczące pozwalają na mycie szyb samochodowych, wysoką jakość mycia wnętrz, a nawet silników pojazdów. Dodatkowymi atutami charakteryzującymi produkty marki jest ich łatwe spłukiwanie. Te wszystkie cechy, w połączeniu z wysoką efektywnością sprawiają, że Premo jest pierwszym wyborem oraz liderem wśród właścicieli i klientów myjni.

Dodatkowe stosowanie odkurzaczy parowych maksymalizuje pożądane efekty. Zastosowanie obu tych czynników pozwala oczyścić samochód perfekcyjnie, a także zabezpieczyć go na dłuższy czas. Sprawia to, że klienci chętnie wracają po kosmetyki naszej marki, gdyż ich wydajność jest o wiele większa niż standardowych preparatów tego typu.

Środek do tapicerek skórzanych

Środek do pielęgnacji skóry i tapicerek skórzanych

Zachęcamy do przeglądnięcia całej oferty produktów dostępnych na naszej stronie, a także bliższego zapoznania się z tematem odkurzaczy parowych, które z pewnością - we współpracy z chemią Premo okażą się trafionym przedsięwzięciem oraz idealnym wyborem dla lepszego działania i rozwoju firmy oraz efektywniejszego czyszczenia wszystkich elementów samochodu.


« powrót do Poradnika
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl