Aktualności

Acid Wheel Wash (C43-G)

Acid Wheel Wash (C43-G)
  • nowość

Środek kwasowy do czyszczenia felg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 38,12 zł 38.12
Cena netto: 30,99 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 4.42857
Producent: PREMO
Kod produktu: C43-G

Opis

Środek do czyszczenia felg Acid Wheel Wash

Acid Wheel Wash jest środkiem do czyszczenia felg o odczynie kwasowym. Jest to wyjątkowo silny preparat, który doskonale rozpuszcza i usuwa zabrudzenia oraz plamy, które oprócz felg pojawiają się na aluminiowych zewnętrznych powierzchniach samochodów, przyczep, autobusów i cystern. Kwasowy środek do czyszczenia felg Acid Wheel Wash marki Premo nadaje się do użytku w tradycyjnych myjniach wodnych oraz w mobilnych lub stacjonarnych myjniach parowych. Wysoka koncentracja produktu oraz łatwość spłukiwania sprawiają, że Acid Wheel Wash jest produktem wyjątkowo cenionym przez właścicieli myjni samochodowych, na co dzień używających chemii samochodowej do czyszczenia felg.

PROPORCJE: 1:10

INSTRUKCJA UŻYCIA: Dokładnie wstrząsnąć przed użyciem. Dla własnego bezpieczeństwa zaleca się użycie rękawic i okularów ochronnych. Rozcieńcz produkt w stosunku wskazanym na etykiecie, rozprowadź na czyszczonej powierzchni, pozwól działać około 3 minut i spłucz. Unikaj kontaktu z powierzchnią lakierowaną.

UWAGA! Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Środek kwasowy do czyszczenia felg Acid Wheel Wash (C43-G)

Podczas czyszczenia samochodu bardzo wiele osób zapomina o dokładnym wyczyszczeniu niektórych jego elementów. Bardzo często podczas mycia pojazdu zapominamy o dokładnym wyczyszczeniu jego felg.

Dlaczego warto czyścić felgi

Felgi samochodowe są jednym z najbardziej narażonych na zbrudzenia elementów pojazdu. Mają one częsty kontakt ze śniegiem, błotem i innymi zabrudzeniami jakie znajdują się drodze. Dodatkowo są one narażone na zanieczyszczenia metalicznym pyłem powstającym w wyniku hamowania. Regularne czyszczenie felg pozwala nam na usunięcie tego typu zabrudzeń i w rezultacie przedłużenie długości ich życia.

Dodatkowo regularnie czyszczone felgi znacznie lepiej się prezentują, nadając naszemu pojazdowi elegancki i atrakcyjny wygląd, jest to niezwykle ważne dla osób, które chcą by ich samochód w każdym momencie prezentował się jak najlepiej, jak również dla osób, które zawodowo zajmują się sprzedażą samochodu. Jednym z najlepszych i najprostszych sposobów na czyszczenie felg jest kwasowy środek do czyszczenia felg – Acid Wheel Wash.

Dla kogo przeznaczony jest kwasowy środek do czyszczenia felg – Acid Wheel Wash

Kwasowy środek do czyszczenia felg – Acid Wheel Wash jest kosmetykiem samochodowym, którhy znajduje zastosowanie w naprawdę wielu miejscach. Najczęściej wykorzystywany jest on przez właścicieli tradycyjnych myjni wodnych oraz w mobilnych i stacjonarnych myjniach parowych. Korzystają oni z kwasowego środka do czyszczenia felg – Acid Wheel Wash z powodu jego niezwykle silnych właściwości czyszczących odpowiednio wykorzystywany kwasowy środek do czyszczenia felg pozwala na usunięcie większości zabrudzeń powstałych na felgach w wyniku korzystania z samochodu.

Jak korzystać z kwasowego środka do czyszczenia felg – Acid Wheel Wash

Korzystanie z kwasowego środka do czyszczenia felg – Acid Wheel Wash wymaga zachowania odpowiedniej ostrożności. Jest to dosyć mocno skoncentrowany środek na bazie kwasu. Dlatego wymaga on rozcieńczenia w odpowiednich proporcjach. Jako producent tego środka czyszczącego zalecamy proporcje 1:10 czyli jedna część środka czyszczącego na 10 części wody. Należy pamiętać o tym, że środek powinien być wlewany do wody a nie odwrotnie.

Przed korzystaniem z kwasowego środka do czyszczenia felg – Acid Wheel Wash należy także zaopatrzyć się w odpowiednie środki ochronne. W tym wypadku są to rękawice i okulary ochronne. Są one wymagane jeśli chcemy skorzystać z tego środka w bezpieczny i sprawny sposób.

Kwasowy środek do czyszczenia felg należy zaaplikować na czyszczoną powierzchnię, pozwolić mu działać przez około 3 minut po czym można go spłukać. Należy unikać kontaktu kwasowego środka do czyszczenia felg z powierzchnią lakieru samochodowego.

Warto jest pamiętać o tym by nie nakładać tego produktu w bezpośrednim świetle słonecznym i na rozgrzane powierzchnie.

Dlaczego warto wybrać kwasowy środek do czyszczenia felg – Acid Wheel Wash

Kwasowy środek do czyszczenia felg Acid Wheel Wash jest niezwykle popularny z uwagi na swoją skuteczność. Niezwykle szybko i dokładnie usuwa wszystkie zabrudzenia jakie znajdują się na felgach naszego samochodu.

Jest to także niezwykle wydajny środek, którego niewielka ilość rozcieńczona w wodzie pozwala na usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń. Nic więc dziwnego, że jest on tak popularny wśród właścicieli myjni parowych i ręcznych myjni wodnych.

 

Opinie o produkcie (3)

Bardzo mocny środek, do usuwania najcięższych zabrudzeń jak już nic innego nie pomaga

Idealnie sprawdza się przy czyszczeniu felg po wewnętrznej stronie, warto mieć też jakiś pędzelek/szczotke do pomocy przy dużych nalotach, ogólnie polecam

rewelacyjny środek do mocno zabrudzonych felg, które nigdy nie były porządnie wyczyszczone. Usuwa również przebarwienia na felgach. Nie stosować na felgach chromowanych i z polerowanym rantem. Polecam ogólnie ten środek dla doświadczonych detailerów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl